Köp krypto
icon
Kryptoinsättning
Fyll på ditt konto direkt med digitala tillgångar
icon
Snabbköp
Köp krypto på några sekunder
icon
Insättning från bankkort eller banköverföring
Fyll på saldo via volet.com
Marknader
icon
Arbitrage Dashboard
Prisskillnader mellan börser för lönsamma möjligheter.
icon
Marknadsföra
De senaste kryptopriserna och handelsvolymen.
icon
Möjlighet
Upptäck trendiga kryptovalutor, ta vara på värdemöjligheter
Handel
0 fees
icon
Spot
0 fees
Handla ledande spotpar för kryptovalutor utan avgifter
icon
Konvertera
Ingen kostnad, snabbt utbyte
Perpetual futures
hot
icon
Perpetual futures
Handel perpetuell
icon
TradFi
new
Tillgång dygnet runt till premiumhandel med TradFi
icon
Copytrading
Copy top traders with ease
icon
Demohandel
Upplev ständig handel utan risk
Earn
icon
Dubbel tillgångsintäkt
new
Köp lågt eller sälj högt. Tjäna medan du väntar.
icon
Simple Earn
Både flexibel och tidsbegränsad inkomst stöds! Multiplicera din förmögenhet här!
Belöningscenter
new
Mer
Sök
Logga inRegistrera dig

Bevis på reserver

OrangeX.com upprätthåller en 1:1-reserv av alla användares medel på vår plattform och utför regelbundet rapporter om bevis på reserver som syftar till att generera större transparens i tillgångarna på vår börs.

Revisionstid:
2026-10-15 00:00:00
BTCFörhållande
133.75%
Användarnas nettosaldon
365.03
OrangeX.com tillgångar
488.23
BTC
ETHFörhållande
127.17%
Användarnas nettosaldon
1,618.43
OrangeX.com tillgångar
2,058.15
ETH
USDTFörhållande
122.85%
Användarnas nettosaldon
3,256,004.06
OrangeX.com tillgångar
4,000,000.99
USDT
USDCFörhållande
126.99%
Användarnas nettosaldon
470,325.31
OrangeX.com tillgångar
597,266.12
USDC
TeckenOrangeX.com tillgångarAnvändarnas nettosaldonReservförhållande
 
 
 
 
BTC
BTC
--
488.23365.03
133.75%
Tillräckliga reserver
ETH
ETH
--
2,058.151,618.43
127.17%
Tillräckliga reserver
USDT
USDT
--
4,000,000.993,256,004.06
122.85%
Tillräckliga reserver
USDC
USDC
--
597,266.12470,325.31
126.99%
Tillräckliga reserver

Vad är Proof of Reserves (PoR)?

Proof of Reserves (PoR) säkerställer att förvaringsinstitut har tillräckliga medel för att täcka alla användares tillgångar på sin plattform och sätta in skulder medan de förblir solvent. Detta kryptografiska intyg visar att en kryptobörs har en specifik mängd tillgångar på sin blockchain vid en viss tid, vilket ger insyn i aggregerade användarsaldon eller den totala summan av insättningar på börsen. Detta uppnås utan att avslöja någon känslig information om individen kontosaldon. PoR är en kritisk komponent i kryptoekosystemet.

Plånbok detaljer

TeckenNätverkÅterkalla adressBalansHöjd
 
 
 
 
 
BTC
BTC
--
BTC Bitcoin(BTC)13yriFoqUy1smiLKSmttWHNFcbtNkRpJtf100.00971481
BTC
BTC
--
BTC Bitcoin(BTC)17k46YbLif28mDx56VK33zPxGN2B2oJFaW79.99971481
BTC
BTC
--
BTC Bitcoin(BTC)1C7bgas1p8Xp58EXLipn85j2VLG9FQX9Bv99.99971481
BTC
BTC
--
BTC Bitcoin(BTC)1Dbn3vrKwsMQfz1Wn4Gpz5nPW75k8LAqLM39.58971481
BTC
BTC
--
BTC Bitcoin(BTC)1DsLvEYefkTFyZCLfiSucJRjEL5Qm2Moic38.95971481
BTC
BTC
--
BTC Bitcoin(BTC)1EJ7W8ZTULqcacqrtgWxptRqyPwro9DVoi129.69971481
ETH
ETH
--
ETH Ethereum(ERC20)0xaefac73a5109c17f5c8ce3fefa58df605561fdcb1,000.0326194188
ETH
ETH
--
ETH Ethereum(ERC20)0xfe2967c2957dc00d46563b01591c9a5c8db083941,058.1226194188
USDC
USDC
--
ETH Ethereum(ERC20)0xaefac73a5109c17f5c8ce3fefa58df605561fdcb597,266.1226194188
USDT
USDT
--
ETH Ethereum(ERC20)0xfe2967c2957dc00d46563b01591c9a5c8db083944,000,000.9926194188

Skanna för att ladda ner appen

Handla om
Om oss
Meddelanden
Kundsupport dygnet runt
Bevis på reserver
Användarvillkor
Sekretessvillkor
Förtroendecenter
Blogg
Nyhetscenter
Akademi
Användaravtal för intjänade tjänster
Cookie
Produkter
Insättning
Fiat-insättning
Snabbköp
Spot
Konvertera
Perpetual futures
Copytrading
Belöningscenter
Earn
Dubbel tillgångsintäkt
Spotmarknader
Terminsmarknader
Arbitrage Dashboard
Köp krypto
Köp BTC
Köp ETH
Köp SOL
Köp XRP
Köp DOGE
Köp TRX
Köp USDC
Köp USD1
Köp TREE
Köp BNB
Support
Hjälpcenter
Vanliga frågor
Avgifter
OrangeX.com Verifiera
Noteringsapplikation
Remissprogram
Affiliate-program
API-dokumentation
© 2026 OrangeX.com All Rights Reserved.
Cookie
Global
Sverige
Handla om
Om ossMeddelandenKundsupport dygnet runtBevis på reserverAnvändarvillkorSekretessvillkorFörtroendecenterBloggNyhetscenterAkademiAnvändaravtal för intjänade tjänsterCookie
Produkter
InsättningFiat-insättningSnabbköpSpotKonverteraPerpetual futuresCopytradingBelöningscenterEarnDubbel tillgångsintäktSpotmarknaderTerminsmarknaderArbitrage Dashboard
Köp krypto
Köp BTCKöp ETHKöp SOLKöp XRPKöp DOGEKöp TRXKöp USDCKöp USD1Köp TREEKöp BNB
Support
HjälpcenterVanliga frågorAvgifterOrangeX.com VerifieraNoteringsapplikationRemissprogramAffiliate-programAPI-dokumentation
© 2026 OrangeX.com All Rights Reserved.
Cookie
Global
Sverige

Uttalande om användning av cookies

Vår webbplats använder viktiga cookies för att hålla vår webbplats pålitlig och säker. Vi vill ställa in ytterligare cookies för att förbättra din webbupplevelse, inklusive att komma ihåg dina inställningar och erbjuda mer funktionell service

Du kan klicka på knappen "hantera cookies" för att anpassa dina inställningar, och du kan ändra dina inställningar när som helst i "Cookien" längst ned på webbplatsen. För mer information, se vår Cookiepolicy.

Hantera cookies